GlowMagazine

Oh!BEAUTY WARSAW - MAKE-UP SHOW


W weekeend 1-2 grudnia do Centrum EXPO XXI w Warszawie zjechali się wizażyści z całej Polski! Okazja była nie byle jaka: po raz pierwszy w historii na jednej scenie wystąpiły 4 najlepsze polskie makijażystki: Doktor Makeup, Magdalena Pieczonka, Patrycja Dobrzeniecka i Kinga Szewczyk (Kolorowe Kredki). Podczas ich 3-godzinnych, pełnowymiarowych pokazów można było przyjrzeć się kunsztowi ich pracy, poznać ich techniki i sekretne kosmetyki, na których pracują. Takich wydarzeń nie wolno przegapić!


W sobotę na scenie pojawiły się Doktor Makeup z pokazem „Ultimate Glow” oraz Magdalena Pieczonka z propozycją makijazu w stylu „Red Carpet”. Niedziela należała z kolei do Patrycji Dobrzenieckiej, która zdradziła kilka tajników prosto z backstage’ów największych sesji modowych i Kingi Szewczyk, która z niesamowitą precyzją wykonała na modelce makijaż glow z mocnym akcentem na oczy. Pełna sala wizażystów z zasłupieniem przyglądała się jak powstają finalne prace - tutaj również duże brawa dla Organizatorów wydarzenia - ogromny ekran pozwolił na dokładne przyjrzenie się procesowi tworzenia nawet z drugiego końca hali!Poza sceną główną, na obiekcie targów odbywały się wydarzenia towarzyszące: panel ABC przedużania rzęs, warsztaty dla influencerów „Jak odnieść sukces na instagramie w świecie beauty” czy prezentacja przygotowana przez magazyn „Rzęsy” - „Prowadzenie biznesu w branży rzęsowej”.


Nie zabrakło również stanowisk kosmetycznych w Strefie Zakupów. Targi dały niezwykłą możliwość na przyjrzenie się z bliska m.in. kosmetykom marki Claré Blanc, które regularnie można kupić głównie za pośrednictwem Internetu czy na przywitanie się z Karoliną Gilon - ambasadorką BLOOM Cosmetics.


Redakcja GLOW Magazine bardzo dziękuje Organizatorom za zaproszenie i zachęca wszystkich Czytelników do oczekiwania na kolejną edycję wydarzenia - my już nie możemy się doczekać!


http://ohbeautywarsaw.pl/